NAUJAUSIOS
LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė tapo Europos merginų U19 futbolo čempionato ambasadore
Liepos 14–27 dienomis į Lietuvą atvyks pajėgiausios Senojo žemyno iki 19 metų futbolo komandos. Vyks Europos merginų U19 futbolo čempionatas, kurio am...
2024-05-02 21:30
NAUJAUSIOS
BYFL turnyre liko kova dėl paskutinio kelialapio į pusfinalį
Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) turnyras priartėjo prie pusfinalio etapo. Po šios savaitės jau yra žinomos 7 iš 8 komandų, kurios tęs pasirodymą...
2024-05-02 13:20
NAUJAUSIOS
LSFL: VU užtikrintai artėja link titulo
Šią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos aštuntojo turo rungtynės.
Po jų užtikrintą pergalę iškovojusi Vilniaus universiteto rinktinė...
2024-05-03 18:20
NAUJAUSIOS
Paaiškėjo U19 vaikinų rinktinės varžovai Europos čempionato atrankos turnyre
Penktadienį taip pat buvo ištraukti ir 2025-ųjų Europos vaikinų iki 19 metų čempionato atrankos burtai.
Burtai nulėmė, kad lietuviai pateko į treči...
2024-05-03 15:40
NAUJAUSIOS
U17 rinktinė sužinojo varžovus Europos čempionato atrankos turnyre
Penktadienį buvo ištraukti 2025-ųjų Europos vaikinų iki 17 metų čempionato atrankos burtai.
Lietuviai savo kelią link finalinio turnyro pradės 8-oj...
2024-05-03 14:40
POPULIARIAUSIOS TEMOS
Naujausios
Rinktinės
Vyrų futbolas
Moterų futbolas
Jaunimo futbolas
Futsal
Projektai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 16:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 18:00
AFK
Klaipėdos FM
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 12:00
FK Ekranas
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Banga B
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FA Šiauliai B
FC Hegelmann B
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:00
VFM Fortūna
FK Garliava
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:30
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 12:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Klaipėdos FM
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos senjorų 60+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-04 10:15
Alytaus FK "Dainava"
FK Skaistgirys–Žvelgaitis
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos senjorų 60+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-04 10:15
Kauno senjorai
Šiaulių VFK
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 10:30
FK Babrungas
Minijos FA
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 10:30
FM Nikė
SK Nemenčinė
Sportima
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 10:30
FA Šiauliai B
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 10:30
FA Šiauliai B
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 11:00
Klaipėdos FM B
Klaipėdos FM C
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 11:00
FK Ataka
FC Hegelmann Akademija
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
NEPRALEISKITE NAUJIENŲ
Užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite svarbiausių aktualijų ir geriausių pasiūlymų. Visada būsite futbolo naujienų epicentre!
ATRIBUTIKA
Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.