NAUJAUSIOS
FPRO LFF taurės antrasis etapas: lengvas taurės laimėtojų pasivaikščiojimas ir žalgiriečių pergalė
Trečiadienio vakarą oficialiai finišavo 2024-ųjų FPRO LFF taurės antro etapo kovos, po kurio turnyre oficialiai liko žaisti 16 komandų.
Bene centri...
2024-05-08 22:30
NAUJAUSIOS
Baltijos moterų lygoje „Gintros“ komanda sugrįžo į pergalių kelią
Po nesėkmingo starto šių metų Baltijos moterų futbolo lygoje Šiaulių „Gintros“ komanda atsitiesė ir antrajame ture iškovojo pergalę Rygoje. Lietuvos č...
2024-05-08 22:15
NAUJAUSIOS
Vaikinų U18 rinktinė antrose kontrolinėse rungtynėse patyrė pralaimėjimą
Po antradienį laimėtų rungtynių Lietuvos vaikinų iki 18 metų rinktinė šiandien dar kartą susitiko su Maltos futbolininkais.
Šįsyk kontrolinėse rung...
2024-05-09 22:45
NAUJAUSIOS
LFF inicijuotame susitikime aptartos jaunimo futbolo ir teisėjavimo problemos bei sprendimai
Gegužės 8 dieną Lietuvos futbolo federacijos būstinėje Vilniuje įvyko LFF, LFTA ir LVJUFA susitikimas, kurio metu buvo pasikalbėta apie LVJUFA varžybų...
2024-05-09 18:45
NAUJAUSIOS
Tarp TOPsport A lygos trenerių geriausiu balandį tapo V. Čeburinas
Antrasis „TOPsport A lygos“ mėnuo nepagailėjo intrigos visoje turnyro lentelėje, išskyrus lenktynes dėl pozicijos viršūnėje.
Vilniaus „Žalgiris“ pu...
2024-05-09 10:00
POPULIARIAUSIOS TEMOS
Naujausios
Rinktinės
Vyrų futbolas
Moterų futbolas
Jaunimo futbolas
Futsal
Projektai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 17:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 14:00
FK Saned
FK Banga
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 13:00
FK Banga
FK Gintra
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 18:00
FK Banga B
FA Šiauliai B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 19:30
FC Hegelmann B
Vilniaus BFA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 18:00
FK Babrungas
FK Nevėžis
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
FC Neptūnas
Tauras
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Penktadienį 05-10 15:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Penktadienį 05-10 19:00
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 11:00
Vilnius Football Academy
VFM Fortūna
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Marijampolė City
FK Žalgiris
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Vilniaus BFA
VFA Geležinis Vilkas
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FK Vidzgiris
Prienų futbolo mokykla
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:30
FK Garliava
FK Žalgiris
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-10 14:45
Klaipėdos FM
FA Šiauliai
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-10 14:45
Klaipėdos FM
FA Šiauliai
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Penktadienį 05-10 15:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
Penktadienį 05-10 15:00
FA Šiauliai
Kelmės SC
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-10 16:00
FA-FM Ateitis
Utenos Utenis
Sportima
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-10 16:00
FA-FM Ateitis
Utenos Utenis
Sportima
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Penktadienį 05-10 16:00
Klaipėdos FM C
FK Saned
Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
Penktadienį 05-10 16:00
FA Šiauliai B
FA Šiauliai
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 05-10 17:00
Klaipėdos FM B
FK Babrungas
Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 7-11 vietos 2023/2024
Penktadienį 05-10 17:00
Marijampolės FC
Klaipėdos FM
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
NEPRALEISKITE NAUJIENŲ
Užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite svarbiausių aktualijų ir geriausių pasiūlymų. Visada būsite futbolo naujienų epicentre!
ATRIBUTIKA
Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.